סיןחיישןטמפרטורהאיכותי,כבלחיישןטמפרטורה,חיישןטמפרטורהסטאטור,יצרןחיישןטמפרטורה,הצעתמחיר_龙8国际 סיןחיישןטמפרטורהאיכותי,כבלחיישןטמפרטורה,חיישןטמפרטורהסטאטור,יצרןחיישןטמפרטורה,הצעתמחיר_龙8国际
 • חיישן טמפרטורת תחנת כוח

  1. חיישני טמפרטורה של תחנת הכוח משמשים למדידת טמפרטורה של חלקים שונים של הידרו-גנרטורים (כגון שיח נושאות מדריך עליון, בוש נושאות דחף, שיח נושאות מדריך תחתון, שיח נושאות מדריך מים, אוויר קר / חם, מים, צינור שמן, מדידת טמפרטורת סטטור ).

  2. אנו יכולים להתאים אישית על פי דרישות הלקוח, תוך שימוש בתכניות מבנה סבירות שונות לאירועים שונים, ושימוש בשבבים באיכות גבוהה. נעשה שימוש בטכנולוגיית ריתוך הלייזר על מנת למנוע ממפרקי הלחמה להתרופף או ליפול תחת אירועי רטט חזקים, מה שמשפר למעשה את יציבות המדידה.

  קרא עוד
 • כבל תחנת כוח

  1. הכבל המיוחד של תחנת הכוח משמש לחיבור העברת אות חיישן הטמפרטורה של חלקים שונים של תחנת הכוח.

  2. עמידות בשמן, עמידות בטמפרטורה גבוהה ועמידות בפני קורוזיה. יש לו תכונות מכניות מצוינות, יכול לעמוד בפני פגיעה וחיתוך מתכתית בעוצמה גבוהה; אורך מתיחה גבוה מאוד, יכול לעמוד בכיפוף חוזר לאורך זמן. שכבת מגן מתכת צפופה עומדת בפני הפרעות של שדות מגנטיים וחשמליים חזקים בהעברת אותות. מוליך הכסף המצופה נחושת מונע מהמוליך להתחמצן בסביבה ארוכת טווח בטמפרטורה גבוהה ומשפר גם את מוליכותו של המוליך. חוט רב ליבות, ההתנגדות של כל שני ליבות מאוזנת מאוד, הבדל ההתנגדות הוא פחות מ 0.05Î ©/ 100 מטר.

  קרא עוד
 • חיישן טמפרטורה פנימי מוטורי

  1. חיישן טמפרטורת המנוע משמש ל מדידת טמפרטורה של חלקים שונים של המנוע (כגון סטטור).

  2. אנו יכולים להתאים אישית על פי דרישות הלקוחות, תוך שימוש בתכניות מבניות שונות וסבירות יותר לאירועים שונים, ובאמצעות שבבים מיובאים באיכות גבוהה. טכנולוגיית ריתוך הלייזר משמשת למניעת התרופפות או נפילה של מפרקי הלחמה בהזדמנויות רטט חזקות, מה שמשפר למעשה את יציבות המדידה.

  קרא עוד
 • כֶּבֶל

  1. כבלי מעבר רכבת כוללים את חיבור חשמל, כבלי בקרה וקווים נלווים של EMU. גָבוֹהַ כבל טמפרטורה - כבל זה משמש לניטור וניטור של מכשירים אלקטרוניים, מכשירים חשמליים, קטרים, מכוניות ואחרות תחומים כגון תעופה, חלל, כלי נשק, ספינות וכו ', המתאימים למיניהם סביבות קשות.

  2. טווח טמפרטורות רחב, מעולה עמידות כימית, עמידות בפני פגיעות, אורך חיים תרמי גבוה, קרינה גרעינית עמידות, עמידות בפני בלאי גבוהה, משקל קל, גודל קטן, משקל קל, גבוה רכות, במקרה של שריפה, זה יכול להפחית את הפגיעה באנשים ולהשתפר את בטיחות התחבורה. עבור כבלים עם או בלי נדן, הבידוד והנדן עשוי מחומרים ללא הלוגן. במקרה של שריפה, זה מוצר יחידה יכול להגביל את התפשטות הלהבות, להפחית את פליטת הגזים הרעילים ולעשן, להפחית את אובדן הראות ולאפשר לאנשים להתפנות במהירות.

  קרא עוד

עלינו

Testeck ושות 'בע"מ בעיקר במערכת ניטור הטמפרטורה, כבלים מיוחדים ותחומים אחרים לעשות מחקר ופיתוח מעמיק. מאז הקמתה בשנג'ן בשנת 2003, אנו מספקים ללקוחות מוצרים מקיפים יותר ויותר, הנמצאים בשימוש נרחב ביצרני מארח ובתחנות כוח מים גדולות. כגון: Dongfang Electric, Shanghai Electric, Harbin Electric, Tianjin GE, Voit, Three Gorges Group, Huadian Group, Huaneng Group, Group Guodian, Datang Group, State State, China Southern Power Grid, Gezhouba Hydropower power וכן הלאה. בדיקת בדיקה מבטיחה תמיד כי עמידות הטמפרטורה בה משתמשים הלקוחות בציוד היא אמינה ומדויקת. במשך יותר מעשר שנים השקיעה החברה משאבים ברציפות במחקר ופיתוח, תכנון, יישום ועבודה אחרת של חיישן הטמפרטורה המוטורי, והשיגה הישגים טכניים רבים ומשמעותיים. בפרט, פרויקט המחקר המדעי של "תהליך דפוס משולב ויישום חיישן טמפרטורה בקבוצת גנרטורים גדולים" משתמש בטכנולוגיית עיבוד חומרי בידוד מתקדמת לעיבוד צורות שונות של רפידות בידוד, ומאמצת טכנולוגיית פטנט משולבת בטמפרטורה גבוהה ולחץ גבוה. דְפוּס.
קרא עוד

חדשות אחרונות

חיישן טמפרטורת תחנת כוח

כבל תחנת כוח

צור קשר

 • כתובת: בניין 3, פארק תעשיה חכם אבטחה, כביש גונגצ'אנג מס '171, מחוז גואנגמינג החדש, העיר שנזן, מחוז גואנגדונג
 • טל: +8618620301269
 • אימייל: lixiangchao@zjkasite.com
בירור למחירון
br88冠亚娱乐hg0088下注br88冠亚娱乐