KinëSensoriitemperaturëssëcilësisë,kablliisensorittëtemperaturës,sensoriitemperaturëssëstatorit,sensoriitemperaturëssëkushinetësProdhuesi,Citimi_龙8国际 KinëSensoriitemperaturëssëcilësisë,kablliisensorittëtemperaturës,sensoriitemperaturëssëstatorit,sensoriitemperaturëssëkushinetësProdhuesi,Citimi_龙8国际

Rreth Nesh

Testeck Co, Ltd, kryesisht në sistemin e monitorimit të temperaturës, kabllo të veçantë dhe fusha të tjera për të bërë kërkime dhe zhvillime të thelluara. Që nga themelimi i saj në Shenzhen në 2003, ne u kemi ofruar klientëve produkte gjithnjë e më gjithëpërfshirëse, të përdorura gjerësisht në prodhuesit pritës dhe stacionet e mëdha të hidrocentraleve. Të tilla si: Dongfang Electric, Shanghai Electric, Harbin Electric, Tianjin GE, Voit, Three Gorges Group, Huadian Group, Huaneng Group, Guodian Group, Datang Group, State Grid, China Southern Power Grid, Gezhouba Hydro Power station dhe kështu me radhë. Testeck gjithmonë siguron që rezistenca ndaj temperaturës e përdorur nga klientët në pajisje të jetë e besueshme dhe e saktë. Për më shumë se dhjetë vjet, kompania ka investuar vazhdimisht burime në kërkimin dhe zhvillimin, projektimin, zbatimin dhe punë të tjera të sensorit të temperaturës së motorit, dhe ka arritur shumë arritje të rëndësishme teknike. Në veçanti, projekti i kërkimit shkencor i "Procesit të integruar të derdhjes dhe zbatimit të grupit të gjeneratorit të madh sensori i temperaturës" PESRDOR teknologjinë e përparuar të përpunimit të materialit izolues për të përpunuar forma të ndryshme të jastëkut izolues dhe miraton teknologjinë e integruar të patentuar të temperaturës së lartë dhe presionit të lartë për një herë formim
Lexo më shumë

Lajmet e fundit

Na kontaktoni

  • Adresë: Ndërtesa 3, Parku Industrial inteligjent i Sigurisë, Nr. 171 gongchang Road, Guangming New District, qyteti Shenzhen, Provinca Guangdong
  • Tel: +8618620301269
  • E-mail: lixiangchao@zjkasite.com
Pyetje për çmimin
br88冠亚娱乐hg0088下注br88冠亚娱乐